Pięćdziesiąty -  Jubileuszowy

Zjazd Rodziny Kajaków

CZACZ  28 czerwca 2009 roku

 

 

      Strona główna

Zjazd bardzo udany, było rekordowo dużo osób, ponad 72 (tyle było wydanych obiadów, a niektóre dzieci nie jadły porcji).

Oprócz Rodziny bezpośrednio wywodzącej się od Edwarda i Klary Władysławy z Czacza, gościliśmy 4 osoby od siostry Babci, czyli Walentyny Scholl oraz 5 osób potomków najbliższej kuzynki Babci: Kazimiery, córki siostry pradziadka Wojciecha Maya, Anny Augusty. Moja Mama Izabela, dostała od Nich wraz z kwiatkami, okolicznościową laurkę. Bardzo się wszyscy cieszymy z odnowienia więzów rodzinnych i wspólnie spędzonych chwil.

Dziękuję Wszystkim, w imieniu całej Rodziny, za obecność na Zjeździe. Podziękowania od Gości są w Księdze Gości. Proszę tam zaglądać.

 

 

Jest tutaj miejsce na różne formy przedstawienia pamiątek starych i współczesnych, swoich zdjęć lub własnych przemyśleń itp.

Zrobiłem już DVD z clipów nagranych na zjeździe. Będę je mógł wysłać Wam jak dostarczycie mi taką chęć z adresem, jeśli go nie posiadam. Niektórzy już ją zamówili. Płytka DVD jest darmowa, przesyłka listem w kopercie bąbelkowej też. Listu w środku nie będzie, tylko płytka ;-(  Możliwe jest także wysłanie na CD zdjęć w pełnej rozdzielczości.

 UWAGA: Teraz jeszcze lepsza jakość filmu na serwerze VILMEO. Oto linki do dwóch części w jakości HD: http://vimeo.com/46038634 oraz http://vimeo.com/46214016

Pod tym linkiem: http://picasaweb.google.com/zdzichu.filipowski/50ZjazdRodzinyKajakowWCzaczu# są dostępne dwa pliki w formacie Flash ( kiepska jakość, mimo dwóch opcji rozdzielczości) zrobione prawie z całej zawartości powyższego DVD. Dodałem tam również wykadrowane ( proporcje fotograficzne 3:2 ) foto o oryginalnej rozdzielczości. Można ściągnąć i zrobić sobie odbitkę na papierze.

UWAGA: Wstawiłem tam też NOWE zdjęcia otrzymane od Szymona Bieleckiego z przyzwoleniem na publikację i rozpowszechnianie. Proszę oglądać i ściągać by zrobić odbitki na papierze.

Na razie, na stronie, tradycyjnie, przedstawiam fotografie oraz linki do panoram.

Niżej linki do panoram. Po kliknięciu otwiera się "posklejana" fotografia panoramiczna, którą należy kliknąć lupką z  " + " w celu wypełnienia na wysokość. Suwak na dole służy do "rozglądania się". Ograniczenia transferu mogą powodować konieczność kilku prób!

   Panorama "pikniku"

   1 Panorama 360°

  2 Panorama 360°

Dwie pełne panoramy, dopracowane, można obejrzeć w profesjonalnym wydaniu, czyli "na okrągło",  tutaj: PANORAMA 1  lub  PANORAMA 2 . A to dzięki pracy anonimowego ( tak sobie życzył ) członka naszej wielkiej rodziny. Bardzo Mu dziękuję. 

A tu są bezpośrednio fotografie: