53 Zjazd Rodziny Kajaków

CZACZ  24 czerwca 2011 roku

 

 

      Strona główna

Tym razem na Zjeździe było rekordowo (od jakiegoś czasu) dużo, bo około 55 osób. Ja nie byłem na to przygotowany i miałem tylko 40 identyfikatorów. Przepraszam! Starczyło tylko na cmentarz, ci co zjawili się dopiero w kościele zostali pokrzywdzeni. Można jednak poradzić sobie samemu: kliknąć na logo, prawym klawiszem myszki "zapisz obrazek jako..." i następnie tak zapisany obraz skopiować i wkleić do dokumentu Worda i wydrukować. Inne procedury mogą zmienić skalę.

 

 

Pod tym linkiem ( podobnym jak co roku ): http://picasaweb.google.com/zdzichu.filipowski/53ZjazdRodzinyKajakowWCzaczu# są dostępne wykadrowane ( czyli dostosowane do papierowej wersji, a więc w proporcjach fotograficznych 3:2 ) foto o oryginalnej rozdzielczości. Można ściągnąć i zrobić sobie odbitkę na papierze ( najlepiej przez Internet w Fotojoker lub Fotoprint, lub w każdym sklepie robiącym odbitki). Jest tam też panorama o dużej rozdzielczości - do oglądania na kompie. Natomiast ta sama panorama w gorszej rozdzielczości jest na tym linku (po kliknięciu: powiększ)

Film już jest w usłudze "VIMEO" dostępny w dobrej rozdzielczości HD720p. Oto link do tego filmu: http://vimeo.com/44736449 Może się zdarzyć, że przeglądarka będzie potrzebować odpowiedniej "wtyczki" . Należy pozwolić jej na to. Oglądać proszę w jakości HD ( HD IS ON). Można sobie ściągnać jako "HD .MP4","SD .MP4" (uwaga: orginalny plik, najwiekszy i najlepszy czyli ".AVI"  jest dostępny tylko tydzień od uruchomienia). Przyjemnego oglądania!

Sukces usługi VIMEO skłonił mnie do umieszczenia filmu z poprzedniego roku, oczywiscie w HD i oczywiscie na stronie 52 zjazdu. Proszę sie tam kierować. Także zjazd 50, jubileuszowy. ma teraz też, na swojej stronie, linki do filmów w HD 

Na  stronie, tradycyjnie, przedstawiam tylko kilka reprezentatywnych fotografii o małej rozdzielczości ( nie do odbitek):