54 Zjazd Rodziny Kajaków

CZACZ  30 czerwca 2013 roku

 

 

      Strona główna

Na Zjeździe było znowu nas dużo, 47 osób, to bardzo dobrze rokuje na przyszłość. Identyfikatorów starczyło ;-)

 

 

Pod tym linkiem ( podobnym jak co roku ): https://picasaweb.google.com/108064857423994966364/54ZjazdRodzinyKajakowWCzaczu?noredirect=1# są dostępne wykadrowane ( czyli dostosowane do papierowej wersji, a więc w proporcjach fotograficznych 3:2 ) foto o oryginalnej rozdzielczości. Można ściągnąć i zrobić sobie odbitkę na papierze ( najlepiej przez Internet w Fotojoker lub Fotoprint, lub w każdym sklepie robiącym odbitki). Zdjęcia są moje,  Małgosi oraz Konrada . Proszę jednak by mi na adres e-mailowy przysłać swoje wybrane zdjęcia do publikacji dla wszystkich. Jak trzeba to wykadruję (na 3:2)

Mam też prośbę o nadesłanie aktualizacji do drzewa genealogicznego. Obowiązku nie ma ale rodzinka się ucieszy a treść wg swoich "upodobań" Proszę przysłać wytyczne na mój e-mail . Jeden wczoraj już dostałem, dziękuję Marcie!

Film już jest w usłudze "VIMEO" dostępny w dobrej rozdzielczości HD720p. Oto link do tego filmu: https://vimeo.com/69492077 Jest to jednak część pierwsza a druga część jest pod tym linkiem:https://vimeo.com/69885217. Mam też jeszcze lepszą jakość całego filmu: Full HD - forma dostarczenia do umówienia.

Może się zdarzyć, że przeglądarka będzie potrzebować odpowiedniej "wtyczki" . Należy pozwolić jej na to. Oglądać proszę w jakości HD ( HD IS ON). Można sobie ściągnać jako "HD .MP4","SD .MP4"   Przyjemnego oglądania!

Na  stronie, tradycyjnie, przedstawiam tylko kilka reprezentatywnych fotografii o małej rozdzielczości ( nie do odbitek):