56 Zjazd Rodziny Kajaków

CZACZ  28 czerwca 2015 roku

 

 

      Strona główna

Na Zjeździe było nas rewelacyjnie dużo, niektórzy od czasów "jakie nie pamiętają najstarsi górale". Także dużo po raz pierwszy i mam nadzieję nie ostatni.

Na 56 Zjeździe było nas 57 uczestników, nie licząc dwójki "w drodze" .

Pogoda zaskoczyła pozytywnie mimo deszczu w godzinach porannych i w drodze. Wszyscy byli zadowoleni mimo braku słońca ( i deszczu ;-)  ) bo zimno nie było. Optymizm popłaca.

 

 

 

Pod tym linkiem ( podobnym jak co roku ):  https://picasaweb.google.com/108064857423994966364/56ZjazdRodzinyKajakowWCzaczu są zdjęcia na razie tylko moje i Małgosi, wykadrowane i w dobrej rozdzielczości, tak że po pobraniu, można je zanieść  do punktu ( Fotojoker lub Fotoprint lub do każdego sklepu robiącego odbitki ) lub przesłać Internetem i zrobić sobie wersją na papierze.

Mam bardzo wielką prośbę by przysłać mi także swoje zdjęcia które uważacie za warte opublikowania dla wszystkich. Na razie całkowity brak odzewu.

Film na serwisie VIMEO jest już dostępny: https://vimeo.com/132539194  Rozdzielczość HD czyli 720p, można tam tylko obejrzeć albo sobie ściągnąć do oglądania z samego komputera lub po przeniesieniu na USB  do telewizora jak taką ma możliwość.

Na  stronie, tradycyjnie, przedstawiam tylko kilka reprezentatywnych fotografii o małej rozdzielczości ( nie do odbitek):