57 Zjazd Rodziny Kajaków

CZACZ  26 czerwca 2016 roku

 

 

      Strona główna

Na Zjeździe było nas tylko 20 osób, rekordowo mało a poprzednio było tak dużo.

Jednak Ci co nie dotarli niech żałują. Pogoda dopisała i mimo kilku kropelek mżawki na cmentarzu dalej było całkiem bez opadów w chłodniejszej "tonacji" nawet słońce pokazało się też.

Identyfikatory, bardzo ładne, zrobił tym razem Juliusz:

 

 

 

Pod tym linkiem ( podobnym jak co roku ):  https://picasaweb.google.com/108064857423994966364/6300942374634817217 są zdjęcia które po pobraniu, można je zanieść  do punktu ( Fotojoker lub Fotoprint lub do każdego sklepu robiącego odbitki ) lub przesłać Internetem i zrobić sobie wersję na papierze.

Dalej powtarzam prośbę by przysłać mi także swoje zdjęcia które uważacie za warte opublikowania dla wszystkich. W tym miejscu dziękuję bardzo Konradowi i Małgosi, którzy takie zdjęcia dostarczyli. Brawo!

Film na serwisie VIMEO jest już dostępny: https://vimeo.com/172452694 Rozdzielczość HD czyli 720p, można tam tylko obejrzeć albo sobie ściągnąć do oglądania z samego komputera lub po przeniesieniu na USB  do telewizora jak taką ma możliwość. Jeżeli ktoś chciałby mieć lepszą wersję tego filmu to mogę przesłąć na pocztę elektroniczną link gdzie można pobrać. Ta usługa jest bezpłatna a oferuje ją serwis: WE TRANSFER . Można transferować pliki do 2GB  ( większe też nie trzeba płacić bo można podzielić na fragmenty i oglądać mniejsze clipy albo "skleić" z powrotem w całość)

Na  stronie, tradycyjnie, przedstawiam tylko kilka reprezentatywnych fotografii o małej rozdzielczości ( nie do odbitek):