58 Zjazd Rodziny Kajaków

CZACZ  25 czerwca 2017 roku

 

 

      Strona główna

Na Zjeździe było nas co najmniej 30 osób, czyli przeciętna ilość.

 Pogoda idealna, nie za gorąco ale deszczu żadnego, wiaterek chwilami też był. 

Odwiedziła nas Pani Redaktor Hanna Danel  z Gazety Kościańskiej. Pytała i obserwowała by coś o nas napisać. Zrobiła zdjęcia "dla potomności" Artykuł już jest opublikowany a oto link do niego

Niestety na tej części zjazdu nie mógł być Kornel bo spieszył się na pogrzeb swojego współbrata zakonnego, o. Karola Meisnera, lekarza, zasłużonego wielce i szeroko znanego, który po ciężkiej chorobie zmarł w wieku 90 lat.

 

 

Pod tym linkiem :  https://goo.gl/photos/nc6ZzhRH5zPX5CCY7 są zdjęcia które po pobraniu, można je zanieść  do punktu ( Fotojoker lub Fotoprint lub do każdego sklepu robiącego odbitki ) lub przesłać Internetem i zrobić sobie wersję na papierze.

 I to co zwykle ( niestety jak zwykle pewnie z małym odzewem ) powtarzam prośbę by przysłać mi także swoje zdjęcia które uważacie za warte opublikowania dla wszystkich ( na pocztę elektroniczną:  zdzichu_filipowski@wp.pl  lub poprzez usługę: www.wetransfer.com ).

Film na serwisie VIMEO  już jest pod tym linkiem: https://vimeo.com/223648937 Rozdzielczość HD czyli 720p oraz Full HD czyli 1080p w wersji skompresowanej oraz oryginalnej ( to może być tylko do pewnego czasu), można tam tylko obejrzeć albo sobie ściągnąć do oglądania z samego komputera lub po przeniesieniu na USB  do telewizora jak taką ma możliwość. Jeżeli ktoś chciałby mieć lepszą wersję tego filmu to mogę przesłać na pocztę elektroniczną link gdzie można pobrać. Ta usługa jest bezpłatna a oferuje ją serwis: WE TRANSFER . Film jest bardzo krótki, można powiedzieć tylko migawki.

Na  stronie, tradycyjnie, przedstawiam tylko kilka reprezentatywnych fotografii o małej rozdzielczości ( nie do odbitek):