60 Jubileuszowy Zjazd Rodziny Kajaków

CZACZ  30 czerwca 2019 roku

 

 

      Strona główna

Padł rekord, było nas co najmniej 83 osoby, to jest o ok. 10 osób więcej niż 10 lat temu!

Identyfikatory w tym roku przygotowała rodzinka z Mazur a konkretnie Iza z chłopcami, bardzo dziękujemy.

Jubileusz uświetnił piękny i smaczny tort który został przygotowany przez potomków wujka Stefana z Wronek (zdjęcie poniżej)

Było trochę za gorąco ale to i tak lepiej niż by miało padać

 

 

  

 

 

Dzięki aktywności nowej grupy: KAJAKI Z CZACZA, na fejsbukowym Messengerze była szybka wymiana myśli, wrażeń a przede wszystkim fotek Te zdjęcia są przeznaczone do ogladania na smartfonach wiec czasami są mocno skompresowane i na dużym ekranie albo papierze nie są dobre. Ale jak zwykle umieściłem lepsze po linkiem: https://photos.app.goo.gl/M7upiBBRNC9J8KJK8 . Prosiłbym o nadsyłanie także wybranych, swoich, to dołączę, ale proszę to zrobić jako załącznik na pocztę zdzichu_filipowski@wp.pl ( będą wtedy nieskompresowane - wiec lepszej jakości). Szczególnie zależało by mi na fotkach z pikniku. Zdjęcia, po pobraniu z tego konta, można zanieść  do punktu ( Fotojoker lub Fotoprint lub do każdego sklepu robiącego odbitki ) lub przesłać Internetem i zrobić sobie wersję na papierze.

Film na serwisie VIMEO  już jest pod tym linkiem:   https://vimeo.com/346356009  Niestety, miałem trudności i jakość jest, delikatnie mówiac, fatalna. Serwis je mocno skompresował ale mogę przysłać  lepszy plik o "wadze" prawie 1GB poprzez usługę https://wetransfer.com lub jakieś innej "chmury"

Czekam też na wszelkiego rodzaju uwagi, sugestie i propozycje.

Na  stronie, tradycyjnie, przedstawiam tylko kilka reprezentatywnych fotografii o małej rozdzielczości ( nie do odbitek):

 

Msza św w której uczestniczyliśmy, była także jubileuszowa dla ks. Lecha Ludwiczaka.

Oto pamiatka: