ARCHIWUM za lata od 2002 do 2004

Książki gości Zdzicha Flipowskiego

Dla witryny: Kajaków  rodzinny zjazd w Czaczu


Wpis: Zdrowych i miłych Świąt Bożego Narodzenia oraz błogosławieństwa Bożego w nowym 2005 roku dla całej Rodziny
Podpis: Krystyna i Włodek z Poznania
E-mail: 
Adres: Poznań
23 grudnia 2004
Wpis: Serdeczne życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku 2005 dla całej Rodziny .Dodotkowe życzenia Imieninowe dla Matki Chrzestnej Ewy Kaczmarek przesyła Andrzej z Ewą i Michałem.
Podpis: A.Kilarski
E-mail: akilarski@interia.pl
Adres: Poznań
22 grudnia 2004
Wpis: Cześć wszystkim, ale fajnie już spadł śnieg!!! Chciałam powiedzieć, że mój tatuś czyli Janusz Kajak z Polkowic ma dziś urodziny i imieniny!!!!!!!!! Wszystkiego najlepszego tatku, kochamy Cię wszyscy!!!!!!!!!
Podpis: Kasia z Polkowic
E-mail: 
Adres: Polkowice
21 listopada 2004
Wpis: Oczekując w Lubiniu na przyjazd kuzynostwa w dniu 19 listopada pragnę powiadomić wszystkich zainteresowanych, że tegoż dnia wieczorem o godz 17:30 będzie w Lubiniu msza św. za zmarłych z rodzin May'ów, Kajaków, Kaczmarków i Filipowskich - zapraszam do wspólnej modlitwy i łączności duchowej.
Podpis: Kornel
E-mail: O.Kornel@benedyktyni.pl
Adres: Lubiń
14 listopada 2004
Wpis: Witam wszystkich, a przede wszystkim rodzinę Kajaków! Jestem uczennicą czackiego gimnazjum i bardzo spodobała mi się wasza strona, gratulję tradycji waszej rodziny i tego, że wytrwale spotykacie się co rok w Czaczu. Stronka naprawdę fajna i fotki mi się podobały (zwłaszcza te, na których widać pałacyk)
Podpis: Uczennica gimnazjum w Czaczu
E-mail: 
Adres: 
05 listopada 2004
Wpis: Pozdrawiam całą Rodzinę Kajaków. Jestem chrześniakiem Ewy Kaczmarek. Bardzo mi się podobają Wasze zjazdy. Do zobaczenia w przyszłym roku na 46 Zjezdzie.
Podpis: Andrzej K.
E-mail: 
Adres: Poznań
02 lipca 2004
Wpis: a ja jestem eddy kajak z francji z okolic lille,tata nie ma dokumentow bo zaginely we francji wiem tylko imie edward kajak ma 80 lat mieszska we francji i byl z emigracji 1920 szukam rodiny taty czyli kajakow mowie po polsku bo babcia mnie nauczyla polskiego jestem tez od czsu do czasu w polsce u moich przyjaciol w kielcach. moze pomozecie znalezc rodzine. E.Kajak
Podpis: eddy kajak
E-mail: andrzej.sasal@wp.pl
Adres: Le maisnil france
16 czerwca 2004
Wpis: Tu Janusz z rodziną nie możemy sie doczekać zjazdu. Pozdrowienia dla Janka z Pisza.
Podpis: Janusz
E-mail: 
Adres: Polkowice
10 czerwca 2004
Wpis: Do zobaczenia w Czaczu. Pozdrowienia z Warszawy.
Podpis: Mariola
E-mail: 
Adres: 
16 maja 2004
Wpis: Zgadnij kto Zgadnij skąd Życzy Ci Wesołych Świąt ,nie myśl sobie ,że to bajka ,życze Ci smacznego jajka ,niech tradycja wode leje ,bo zajączek dziś szaleje ... wszystkiego najjjjjjj życzą Kajaki z Polkowic, czyli Wiesia, Janusz i ich bobasy
Podpis: Janusz
E-mail: 
Adres: Polkowice
10 kwietnia 2004
Wpis: Życzymy całej naszej ogromnej Rodzinie spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych
Podpis: Wiesia,Ania,Juliusz,Adaś
E-mail: annamajsner@o2.pl
Adres: Dolsk
08 kwietnia 2004
Wpis: Też pochodzę od Kajaków - Hurra!!! I zobaczę się z nimi w czerwcu- Hurra!!!
Podpis: Ania
E-mail: annamajsner@o2.pl
Adres: Dolsk
01 kwietnia 2004
Wpis: A ja jestem Kasia Kajak z Polkowic i jestem z rodziny, już nie mogę się doczekać zjazdu tak jak mój dziadek Czesiu i w ogóle. Kocham was !
Podpis: Kasia z Polkowic
E-mail: kociak990@wp.pl
Adres: Polkowice
27 marca 2004
Wpis: Proponuję aby wszyscy z nazwiskiem Kajak spotkali się na zjeździe w tym roku 2004 , ponieważ nasi rodzice mogą jeszcze rozwikłać sprawy pochodzenia osób o tym samym nazwisku , a może i dotrzeć do powiązań rodzinnych . Fajnie by było poznać innych Kajaków a może naszych . Pozdrowienia na 2004 rok dla wszystkich Kajaków od rodziny z Mazur.
Podpis: Jan
E-mail: jan326@wp.pl
Adres: Pisz
02 stycznia 2004
Wpis: Jesteśmy w Lublinie dość dużą rodziną Kajaków. Jest nas czworo rodzeństa: Ewa lat 59, Piotr lat 56, Kazimierz lat 53, Andrzej lat 50.Ojciec nasz już nieżyjący urodził się 1914 roku we Władywostoku (Rosja).Dziadek Andrzej Kajak był marynarzem i utonął w !937 r. na Bałtyku.Prosimy o kontakt i informację o naszej lubelskiej gałęzi rodziny Kajaków. Pozdrawiamy wszystkich Kajaków na świecie.
Podpis: Piotr Kajak
E-mail: 
Adres: Lublin tel. 81 743 88 59
31 grudnia 2003
Wpis: Wszystkim Kajakom na całym świecie dużo zdrowia i wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów w życiu życzy rodzina z Mazur
Podpis: Jan
E-mail: jan326@wp.pl
Adres: Pisz
31 grudnia 2003
Wpis: Odwiedzając naszą witrynę,korzystam z okazji i życzę:Spokoju i radości na Święta Bożego Narodzenia,sukcesów i pomyślności w Nowym Roku.
Podpis: Irek /Reniu/
E-mail: irek_filipowski@wp.pl
Adres: Wrocław
19 grudnia 2003
Wpis: Pozdrowienia dla wszystkich Kajaków :))
Podpis: Grzegorz Kajak z Lublina
E-mail: gkajak@tlen.pl
Adres: Lublin
07 listopada 2003
Wpis: Mam na imię Grzegorz ( oczywiście też Kajak), mieszkam w Lublinie ale być może mamy coś wspólnego z wpisaną poniżej p.Ewą bo moi dziadkowie żyli w Wojcieszynie.
Podpis: 
E-mail: 
Adres: 
07 listopada 2003
Wpis: Serdeczne pozdrowienia od Kajaków z ZIelonek k.Warszawy.Czy mamy może wspólne korzenie??Cieszę się że powstała taka strona...Ciekawa jestem pochodzenia nazwiska Kajak...czy ktoś może to wie.
Podpis: Ewa Cieślak z d. Kajak
E-mail: bogguss@wp.pl
Adres: Pruszków
03 listopada 2003
Wpis: Bardzo ciekawa strona. Gratuluję zebrania tylu ciekawych materiałów z historii Waszej rodziny.
Podpis: K.Dobrzynski
E-mail: kdobrzynski@hotmail.com
Adres: www.dobrzynski.org
26 października 2003
Wpis: Uprzejmie informuję, że wczoraj to jest 22 pażdziernika, nasza strona pojawiła się w rankingu webparku i to na pierwszym miejscu! Dziękuję za głosowanie. To pierwsze miejsce zwiększyło licznik odwiedzin o prawie 200. Wg Wirtualnej Polski stary adres będzie przekierowywał tylko do końca listopada więc potem go usunę lub wykorzystam do swoich osobistych informacji. Dlaczego jest tak mało nowych wpisów, jest to jednak jakieś RODZINNE FORUM!!! POZDROWIENIA
Podpis: Zdzichu czyli autor
E-mail: zdzichu_filipowski@wp.pl
Adres: Wrocław
23 października 2003
Wpis: to chyba robota twojej rodziny że masz pierwsze miejsce w rankingu ponieważ na stronie nie ma ni specjalnego
Podpis: ShR
E-mail: 
Adres: 
22 października 2003
Wpis: U W A G A: Tu autor strony!!! Wirtualna Polska zrobiła całkowity zamęt. Teraz wywołanie starego adresu automatycznie powinno kierować na nowy adres to znaczy http://kajak.czacz.webpark.pl ale mogą być z tym duże kłopoty. Książka gości też trochę inaczej działa. Musiałem potworzyć nowe konta na strony współpracujące i one też uległy zmianie. Proszę pozmieniać adres, na docelowy, w zakładce ULUBIONE lub ( i ) zapamiętać (choć Wirtualna Polska ma to automatyczne przekierowanie utrzymywać, ale nie wiem jak długo?). Przepraszam za kłopot i zamieszanie. Postaram się maksymalnie usprawnić serwis. Ale uwaga: mój adres e-mailowy czyli poczty elektronicznej się NIE ZMIENIA SIĘ.
Podpis -(pseudo): Zdzichu -autor
E-mail -(opcja): zdzichu_filipowski@wp.pl
Adres -(opcja): Wrocław
27 sierpnia 2003
Wpis: Pozdrowienia z USA , szukałem wiadomości i zdjęć z tegorocznego zjazdu .Wiem ze było ponad 50 osób i pogoda dopisala.200 lat dla Cioci Ewy. Pozdrawiam cala rodzinkę, tęsknie.
Podpis -(pseudo): Bogdan
E-mail -(opcja):
Adres -(opcja):
05 lipca 2003
Wpis: Nazywam się Katarzyna Kajak (25) i jestem córką brata Kazimierza Kajaka (wpisanego poniżej) - Andrzeja. Jak stryjek, wpadłam na stronę przypadkowo i również jestem ciekawa czy mamy wspólne korzenie z rodziną Kajaków z tej strony. Czekamy na info. Pozdrawiam.
Podpis -(pseudo):
E-mail -(opcja): kodzo78@yahoo.com
Adres -(opcja):
13 maja 2003
Wpis: Pozdrowienia z USA dla całej rodzinki. Tydzień temu miałem spotkanie z młodzieżą z mojej szkoły, opowiadałem o historii i tradycjach Polski i naszej całej rodziny. Nasza strona jest super! Cieszę się że mogę pochwalić się taką RODZINKĄ i takimi tradycjami!!! Dziękuje, pozdrawiam!
Podpis -(pseudo): Bogdan
E-mail -(opcja):
Adres -(opcja): 100 Marilyn Drive, Hackettstown, New Jersey 07840, USA
02 kwietnia 2003
Wpis: Nazywam się Kazimierz Kajak lat 53, mieszkam w Lublinie od urodzenia. Na stronę ta wpadłem przypadkowo. Ciekaw jestem czy posiadamy wspólne korzenie. Bardzo słabo znam swoich przodków, wiem ze moj dziadek Andrzej Kajak zginął w 1937r. w pobliżu przylądka Rozewie podczas katastrofy statku s/s Górnik. Jeżeli jest to informacja która wyjaśni być może moja geanologie i jest znana w Waszej a być może Naszej Rodzinie, to byłbym bardzo wdzięczny za przesłanie wiadomości. Gratuluje wspanialej Rodziny. Pozdrowienia z Lublina dla całej Rodziny. Dodam jeszcze ze jest nas Kajaków w okolicach Lublina sporawo.
Podpis -(pseudo): Kajak Kazimierz
E-mail -(opcja): kajakkazimierz@interia.pl
Adres -(opcja):
28 marca 2003
Wpis: Witam! O stronie poinformował mnie kolega znający ze słyszenia historię naszego przodka Wojciecha Maya patrona jednej z ulic Kościana. Jestem prawnukiem tegoż Wojciecha, synem Antoniego. Na zdjęciach poznaję członków Rodziny, z którymi utrzymywałem lub utrzymuję chociaż śladowy kontakt. Ostatnio poznałem Kornela z Lubinia a w okresie służby wojskowej w Śremie byłem częstym gościem Cioci Maryli i Wujka Leona oraz Jadzi i Wiesi. Moja mama utrzymuje stały kontakt z Czesławem Kajakiem a ja wspominam zabawy w Żmigrodzie i Polkowicach z Andrzejem i Januszem na przełomie lat 50/60.Z drzewka dowiedziałem się, że Wiesia jest już babcią. Ja niedługo będę dziadkiem. Jak ten czas leci...Serdecznie pozdrawiam i gratuluję. Ryszard May
Podpis -(pseudo): Ryszard
E-mail -(opcja): ryszard.may@enea.pl
Adres -(opcja): Kościan
21 lutego 2003
Wpis: Stronę odwiedziłem dzisiaj i zaraz robię wpis do księgi. Piszę w imieniu żony. Pochodzi z Kościana, z rodziny May. Anna córka Czesława May, wnuczka Romama, prawnuczka Wojciecha. To tyle tytułem wstępnego kontaktu. Myślę, że na tym się nie skończy. A strona bardzo fajna. Gratulacje.
Podpis -(pseudo): Zygmunt
E-mail -(opcja): waszyg@interia.pl
Adres -(opcja): Grodków
15 stycznia 2003
Wpis: Serdeczne pozdrowienia, życzy Śmigiel
Podpis -(pseudo):
E-mail -(opcja): daamian11.wp.pl
Adres -(opcja):
10 stycznia 2003
Wpis: Pozdrawiamy całą Rodzine Kajaków. Jestem wnuczką Walentego Mikołajczaka, brata Cecylii Kajak
Podpis -(pseudo): Urszula Mizerka
E-mail -(opcja): umizerka@gazeta.pl
Adres -(opcja): ul. Jugosłowiańska 54 F/19 60-149 Poznań
05 stycznia 2003
Wpis: Cześć to ja Janusz Kajak z Mazur. (Poprawiłem co trzeba, mam nadzieję że reszta z Mazur aktualna -dopisał Zdzichu). Pozdrowienia z Mazur . Jeziora dzisiaj zamarzły , rzeka też. Janusza zapraszam na ryby , hej Odoje!
Podpis -(pseudo): Syn Rybaka
E-mail -(opcja): jan326@wp.pl
Adres -(opcja): Pisz
09 grudnia 2002
Wpis: Czesc wujek! Fajna strona! Pozdrawiam!
Podpis -(pseudo): Michał
E-mail -(opcja): malis5@wp.pl
Adres -(opcja): Warszawa
02 grudnia 2002
Wpis: Witam ! To ja Janusz z Polkowic. Strona super ! Odwiedzam ją codziennie !
Podpis -(pseudo): Janusz Kajak
E-mail -(opcja): kociak990@wp.pl
Adres -(opcja): Polkowice
13 listopada 2002
Wpis: Strona wygląda wspaniale, bardzo nam się podoba! Niestety większości zjazdów na których nie miałem szansy być jeszcze na niej nie ma. Pozdrawiam i oby tak dalej!
Podpis -(pseudo): Piotr
E-mail -(opcja): p-golab@wp.pl
Adres -(opcja):
22 października 2002