ARCHIWUM za lata od 2005 do 2006

Książki gości Zdzicha Flipowskiego

Dla witryny: Kajaków  rodzinny zjazd w Czaczu


Wpis: W Sochaczewie jest nas trochę Kajaków, ale niewiele wiemy o historii naszej rodziny niestety
Podpis: Zbigniew
E-mail: zbynx@o2.pl
Adres: Sochaczew
25 grudnia 2006
Wpis: Nowy RokPański 2007 mamy przeżywać pod hasłem " przypatrzcie się powołaniu waszemu" z 1 listu św. Pawła do Koryntian; niech cała Rodzinka trwa w miłości, wierze i nadziei a Jezus Swoim Człowieczeństwem niech ubogaci naszą codzienność, która jest realizowaniem naszego powołania.Zapraszam do modlitewnej łączności z Lubiniem - na pasterce będzie msza św. za zmarłą Ciocię Ewę. Kornel
Podpis: Kornel
E-mail: o.kornel@benedyktyni.pl
Adres: Lubiń
22 grudnia 2006
Wpis: Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i samych słonecznych dni w Nowym Roku dla całej rodzinki na całym świecie (buziaki dla wujka Bogdana)
Podpis: Gosia Kajak z mężem
E-mail: gkajak@yahoo.com
Adres: 
21 grudnia 2006
Wpis: Uzupełnienie do zdjęcia "Srebrne wesele Kajaków 1934. poz. 15 Zofia May c. Florentyny z Wdowickich i Romana . Mieszka nadal w Australii. W październiku odwiedził nas jej syn Aleksander. poz. 17 Wojciech May s. Florentyny i Romana. Pozdrawiam.
Podpis: Ryszard
E-mail: ryszard.may@enea.pl
Adres: Kościan
02 listopada 2006
Wpis: Kondolencje dla całej Rodziny Kaczmarków z powodu śmierci mojej ukochanej Matki Chrzestnej ś.p. Ewy Kaczmarek, przesyła Andrzej Kilarski wraz z Rodziną z Poznania.
Podpis: A.Kilarski
E-mail: akilarski@interia.pl
Adres: Poznań
04 października 2006
Wpis: Pozdrowienia dla calej rodzinki Kajakow stronka jest fantastyczna.Zdjecia piekne .
Podpis: Beata
E-mail: 
Adres: 
08 lipca 2006
Wpis: Szkoda , że w artykule Gazety Poznańskiej nie było wzmianki o stronie www, byłaby większa "oglądalność".Ale reportaż super.
Podpis: Irek
E-mail: irek_filipowski@wp.pl
Adres: Wrocław
03 lipca 2006
Wpis: Wspaniale prowadzisz stronę rodzinną - tak trzymać. Pozdrawiam i czekam na zdjęcia ze zjazdu.
Podpis: Wiesia
E-mail: wmay@neostrada.pl
Adres: Dolsk
03 lipca 2006
Wpis: Dobrych, radosnych i błogosławionych Świąt Zmartwychwstania dla całej Rodziny z serdecznymi pozdrowieniami życzą
Podpis: Krystyna i Włodek z Poznania
E-mail: kwkajak@op.pl
Adres: Poznań
15 kwietnia 2006
Wpis: Z okazji Świąt Wielkanocnych obfitych Łask Bożych, dużo zdrowia i szczęścia
Podpis: Malisiewiczowie
E-mail: siewicz@vp.pl
Adres: Warszawa
15 kwietnia 2006
Wpis: Przepraszam ale coś "zjadło" resztę życzeń - prosze sobie dopowiedzieć.W wigilię Zmartwychwstania będzie w Lubiniu msza św. za śp. Czesław Kajaka i zm. z rodz.
Podpis: Kornel
E-mail: o.kornel@benedyktyni.pl
Adres: Lubiń
13 kwietnia 2006
Wpis: Triduum Paschalne i świętowanie Okresu Wielkanocnego to zaczerpnięcie nowych mocy dla Ludu Bożego aby radością świadczyć o zwycięstwie Jezusa Chrystusa nad grzechem, śmiercią i szatanem. Zeszłoroczna radość paschalna została przyćmiona smutkiem odejścia do Domu Ojca naszego Wielkiego Rodaka Jana Pawła II.
Podpis: Kornel
E-mail: o.kornel@benedyktyni.pl
Adres: Lubiń
13 kwietnia 2006
Wpis: pisze se bo nie mam co robić i nudzi mi się no to na tyle
Podpis: fanka tokio hotel
E-mail: 
Adres: 
06 kwietnia 2006
Wpis: Walentynkowe buziaki dla calej Rodziny przesyla Bogdan z USA
Podpis: Bogdan Kajak
E-mail: bkj8180@yahoo.com
Adres: USA
14 lutego 2006
Wpis: Pozdrawiam całą rodzinę Kajaków(chociaż do was nie należę).Całkiem przypadkowo trafiłam na tą strone i jestem zaszokowana.Ta strona to coś pięknego... Po przeczytaniu historii (i innych) będę mogła się pochwalić swoją wiedzą na wasz temat w szkole.A tak się składa, ze mieszkam w Czaczu i ostatni rok uczę się w gimnazjum w Czaczu... Najbardziej zaciekawiły mnie fotografie i to, że zjeżdżacie się na ten jedyny dzień w roku do Czacza.Jestem co roku na waszej Mszy i to też jest dla mnie coś fajnego i godne podziwu...
Podpis: mieszkanka Czacza
E-mail: pati7715@wp.pl
Adres: 
14 stycznia 2006
Wpis: Wsztstkiego najlepszego z okazji zbliżającego się nowego roku
Podpis: Mariola z rodziną
E-mail: 
Adres: Warszawa
29 grudnia 2005
Wpis: Wszystkiego naj..., przede wszystkim zdrowia, szczęścia i samych tylko radości w życiu dla całej Rodziny zasyłają Kajaki z Polkowic!
Podpis: Polkowice
E-mail: jk7711@wp.pl
Adres: -
22 grudnia 2005
Wpis: Zbizaja sie Swieta Bozego Narodzenia i Nowy Rok wszystkiego co dobre dla calej naszej rodziny przesyla
Podpis: Bogdan Kajak
E-mail: bkj8180@yahoo.com
Adres: USA
21 grudnia 2005
Wpis: Pozdrawiam.Strona jest super.Bardzo ciekawe zdjęcia.
Podpis: Nieznajoma z Czacza
E-mail: 
Adres: 
04 grudnia 2005
Wpis: Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przybyli na pogrzeb i towarzyszyli nam w pożegnaniu Czesława Kajaka. Dzięki Waszej obecności, dzięki mszy odprawianej przez ojca Kornela, było bardziej rodzinnie i choć trochę mniej smutno. Dziękujemy, pozdrawiamy wszystkich serdecznie, życzymy zdrowia.
Podpis: Kajaki Z Polkowic
E-mail: jk7711@wp.pl
Adres: Polkowice
03 grudnia 2005
Wpis: Kochani serdeczne wspolczucie lacze sie z cala Rodzinka myslami i modlitwa bede z Wami
Podpis: Bogdan Kajak
E-mail: bkj 8180@yahoo.com
Adres: USA
29 listopada 2005
Wpis: Pogrzeb Czesława Kajaka odbędzie się we wtorek, tj. 29.11.2005 roku o godzinie 13:00 w Kościele pod Wezwaniem Św. Michała Archanioła na polkowickim rynku.
Podpis: Rodzina Kajaków z Polkowic
E-mail: jk7711@wp.pl
Adres: Polkowice
27 listopada 2005
Wpis: Z ogomnym żalem zawiadamiamy, że dnia 26.11.2005 roku, około godziny 13-tej odszedł od nas ukochany mąż, ojciec i dziadziuś Czesław Kajak. Doskonałym zdrowiem cieszył się przez ponad 93 lata, jednak ostatnie dolegliwości wymagały już pobytu w szpitalu, z którego do nas nie wrócił. Żadne słowa nie wyrażą, jak wielka to dla całej Rodziny Kajaków strata. Każdy, kto miał szczęście Go znać, wie jak wspaniałym, mądrym, pogodnym był człowiekiem. Kto teraz bedzie pisał wiersze na nasze Zjazdy Rodzinne ? W lecie napisał jeszcze dwa wiersze, które każdy z Rodziny otrzyma, tak jak dziadziuś planował, na przyszłorocznym Zjeździe. Dokładna data i godzina pogrzebu nie jest jeszcze znana. Poinformujemy o tym jeszcze na tej stronie, dodatkowo oczywiście zawiadomimy najbliższych telefonicznie. Wiadomo napewno, że spocznie przy swej pierwszej żonie - Marysi. Pozostaje nam tylko pielęgnować wspomnienia o Nim, modlić się i wierzyć, że teraz już nie cierpi, jest szczęśliwy i że jeszcze kiedyś napewno się z Nim spotkamy.
Podpis: Rodzina Kajaków z Polkowic
E-mail: jk7711@wp.pl
Adres: Polkowice
27 listopada 2005
Wpis: Małgorzata Krzesińska z I Zjazdu [potomków Teofila i Pawła Filipowskich po linii Korduli i dlej wywodzac się od Janiny Derpińskiej .Pozdrawiam daleką jak mniemem rodzinę i czekam na jakąś wiadomość.;o)
Podpis: gośka
E-mail: gosia2k@wp.pl
Adres: poznań
28 października 2005
Wpis: Janusz dziękuję że miałeś trochę czasu na odpisanie na moje propozycje . Z tego wynika że przeglądasz nasze strony internetowe . Może napiszesz jak ze zdrowiem , co u Was słychać , czy Masz tę samą żonę , bo dzieci się nie da wymienić . U mnie po staremu żona jest z dzieci tylko Kasia z nami mieszka i jest pies dalmatyńczyk - Diana( podobno najładniejsza ze wszystkich dalmatyńczyków) . Kasia 03 lipca 2005 roku leci do Stanów Zjednoczonych Ameryki na wakacje do 15 sierpnia 2005 roku . Wody mazurskich jezior już są ciepłe dlatego ponawiam jeszcze raz zaproszenie nad wody jezior mazurskich - lokalizacja wieś Odoje gmina Orzysz jezioro Orzysz.Pozdrowienia od nas z Mazur .
Podpis: Jan
E-mail: jan326@wp.pl.
Adres: Pisz
28 czerwca 2005
Wpis: Pozdrowienia dla Lucynki, Kasi, Janka i reszty Kajaków z Piszu - Janek, dobrze, że jest jeszcze trochę wody na Mazurach, pomostem się nie przejmuj - wiesz, że na rybkie najlepiej z łodzi. W tym roku napewno nie damy rady, ale za rok to kto wie? Może płot postawimy. Co do zjazdu u Was to jesteśmy za - tylko skąd znaleźć sponsora?
Podpis: Janusz z Rodziną
E-mail: 
Adres: Polkowice
27 czerwca 2005
Wpis: A ja pozdrawiam wszystkich z rodziny Kajaków w kraju i poza granicami Polski . Myślę też że trzeba zorganizować zjazd wszystkich Kajaków żyjących na kuli ziemskiej. Pozdrawiam Janusza z Polkowic i czekam na odwiedziny Mazur - miasta Pisz , wieś Odoje a może i inne miejsca . Janusz woda w jeziorze Orzysz jeszcze jest , ale płot się przewraca , pomost popłynął z nastaniem wiosny , pytam kto to ma zrobić??? Pomocy! Jak możesz to napisz chociaż jedno zdanie np: przyjeżdżam jutro .
Podpis: Jan
E-mail: jan326@wp.pl.
Adres: Pisz
20 czerwca 2005
Wpis: STEFAN KAJAK; URODZ: LEG KO. SOCHACZEW. -1899 R. SZUKAMY POWIAZANIA RODZINNEGO.
Podpis: JOANNA KAJAK
E-mail: 
Adres: BERLIN
17 maja 2005
Wpis: Radosnych i błogosławionych Świat Zmartwychwstania Pańskiego dla całej Rodziny z serdecznymi pozdrowieniami
Podpis: Krystyna i Włodek z dziećmi
E-mail: kwkajak@op.pl
Adres: Poznań
25 marca 2005
Wpis: NIe jestem członkiem rodziny, ale zajrzałam. Bardzo mi się podoba
Podpis: Alicja
E-mail: 
Adres: 
18 marca 2005
Wpis: Pozdrawiam w Nowym Roku wszystkich Kajaków.Moi synowie chcą się pochwalić że są już ministrantami.Zdjęcia z tej uroczystości można zobaczyć pod adresem:http://swjanzakrzow.archidiecezja.wroc.pl/19grudzien.html
Podpis: Irek (Reniu)
E-mail: irek_filipowski@wp.pl Nr.GG:2781596
Adres: Wrocław
06 stycznia 2005
Wpis: Skladamy najserdeczniejsze zyczenia zdrowia i pomyslnosci w rozpoczynajacym sie Nowym Roku dla calej naszej Rodzinki. Mimo, ze z daleka to Wszystkich sciskamy jak najmocniej mozemy !!!
Podpis: Ola Kajak & Piotr z USA
E-mail: kajakola@wp.pl
Adres: 
06 stycznia 2005