ARCHIWUM za lata od lipca 2009 do końca istnienia w Webpark, maj 2011

Książki gości Zdzicha Flipowskiego

Dla witryny: Kajaków  rodzinny zjazd w Czaczu

Wpis: Jak zwykle zdaleka,ale sercem zawsze z Wami wszystkimi,w te tak radosne i rodzinne Swieta Bozego Narodzenia,zycze zdrowia i radosci,spelnienia marzen w Nowym Roku i moze do zobaczenia na kolejnym zjezdzie.
Podpis: Bogdan Kajak
E-mail: bkj8180@yahoo.com
Adres: USA
24 grudnia 2010
Wpis: Kochani, wiem,że będziecie mieli znowu zjazd rodzinny, w zeszłym roku poraz pierwszy uczestniczyliśmy w 50 zjeździe, było bardzo serdecznie i nasza małaodnoga rodziny wspomina do dziś, my w tym roku nie przybędziemy do Was, ale też będziemy mięli mały zjazd w Bydgoszczy u Ziuni wnuczki Kazi Wojciechowskiej z Hanią i Bogdane, i Dorotą, wnuczki Wiktorii Wojciechowskiej, też będą wnuczki Strausów i Kośmiccy od Majów, nie będzie cioci Krysi, bo chorowała ciężko, a teraz jeszcze ćwiczy po złamaniu nogi- tak wyszło, że osobno bo też wyjazdy od razu wakacyjne do Sopotu przez Bydgoszcz. Ale życzymy Wam kolejnego rodzinnego ciepłego spotkania. My też pamiętamy, że ciocia Izabela wtym roku obchodzi piękny jubileusz, więc zyczymy wiele zdrowia, wiele lat życia w tak serdecznej rodzinnej atmosferze, Sciskamy wszystkich, wiele serdeczności- przekażcie podczas zjazdu!!!
Podpis: Hanna i Bogdan , ciocia Krysia z Dorotą i Ziunia z Wojciechowskich
E-mail: hbpuchajda@poczta.onet.pl
Adres: Poznań, Bydgoszcz
12 czerwca 2010
Wpis: Chciałabym podziękować za ciepłe słowa i modlitwa za naszą Klarunie, choć było bardzo ciężko, Klarunia z dnia na dzień rośnie i jest bardzo pogodną i zdrową dziewczynką, jeszczr raz serdecznie dziękujemy, napewno spotkamy się w tym roku na zjeździe, pozdrawiamy
Podpis: Izabela Kajak
E-mail: infamia6@op.pl
Adres: Polkowice
16 marca 2010
Wpis: Bardzo przepraszam do poniższej informacji dodaję - msza będzie o godz. 17:30
Podpis: Kornel
E-mail: o.kornel@benedyktyni.pl
Adres: Lubiń
03 marca 2010
Wpis: Dnia 20 marca czyli w sobotę w Lubiniu będzie msza św. za śp. Cecylię Kajak jest to intencja od mojej Mamy z całą naszą rodzinką. Zapraszam do Lubinia choć z racji rekolekcji parafialnych będę trudno "uchwytny" Bogu oddaję i licze na duchową łączność. Kornel
Podpis: Kornel
E-mail: o.kornel@benedyktyni.pl
Adres: Lubiń
03 marca 2010
Wpis: Z racji naszych powiązań z rodzina Żóltowskich w piątek 15 stycznia o godz. 7:15 odprawie mszę św. za zmarłego śp. Michała Żóltowskiego
Podpis: Kornel
E-mail: o.kornel@benedyktyni.pl
Adres: klasztor w Lubiniu
10 stycznia 2010
Wpis: Radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu szczęśliwych chwil i wszelskiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku życzy rodzinka Malisiewiczów!
Podpis: Mariola
E-mail: 
Adres: Warszawa
20 grudnia 2009
Wpis: Kochana Rodzinko za Oceanem w Polsce,zblizaja sie Swieta Bozego Narodzenia i Nowy Rok,to bardzo rodzinne Swieta spedzane w gronie rodziny,wiec lacze sie ze wszystkimy i zycze zdrowia i radosci.
Podpis: Bogdan Kajak
E-mail: bkj8180@yahoo.com
Adres: USA
11 grudnia 2009
Wpis: Witam, chciałabym poinformować iż przyszła na świat Klara(prawnuczka Czesława Kajaka) . Klara urodziła się w 28 tygodniu ciąży i walczy o każdą godzinę życia, ponieważ jej płucka nie są jeszcze całkowicie wykształcone, w oddychaniu pomaga jej respirator. Prosimy , módlcie się za naszą kruzynkę bo bardzo tego potrzebuję, pozdrawiam cała rodzinę
Podpis: Izabela Kajak
E-mail: infamia6@op.pl
Adres: Polkowice
16 sierpnia 2009
Wpis: Kochani, cieszymy się bardzo ze spotkania z rodziną na jubileuszowym 50- tym zjeździe. Dla nas potomków najbliższej kuzynki Waszej Babci Klary Władysławy: Kazimiery Wojciechowskiej, córki siostry pradziadka Wojciecha Maya, Anny Augusty było to pierwsze uczestnictwo w spotkaniu z rodziną , z którą dawno się nie widzieliśmy, ale o której tyle w naszych rodzinnych domach słyszeliśmy, zawsze dobrze, bardzo serdecznie. Łacznikiem między naszymi rodzinami były wspomniane Kazia i Wiktoria Wojciechowska ( widoczne na zdjęciach na stronach internetowych). Dziękujemy za miłe przyjęcie, za uściski i ucałowania, jesteśmy pełni podziwu za tak liczne uczestnictwo kilku pokoleń, co dowodzi niezwykłej mocy więzów rodzinnych przekazywanych z pokolenia na pokolenie. My też tak to czujemy, bo przecież nasi wspólni pra, i pra,pra i...dziadkowie nam to wpoili. Dziękujemy raz jeszcze, ściskamy, życzymy zdrowia Cioci Izabeli i wokół Niej zgromadzonej całej Rodziny.
Podpis: Krysia z córką Dorotą, Ziunia, Hania z mężem Bogdanem wszyscy z Wojciechowskich
E-mail: hbpuchajda@poczta.onet.pl
Adres: Poznań
14 lipca 2009
Wpis: Po małej awarii Księgi Gości musiałem "resetować" Teraz jest inna, tak jak Wirtualna Polska dała. Na razie nie będę poprawiał. Forma nie jest wazna. Byle działała dobrze. Zapraszam pięknie do wpisów.
Podpis: Zdzichu czyli autor
E-mail: zdzichu_filipowski@wp.pl
Adres: Wrocław
08 lipca 2009